Kto som

profil Som 28 ročný absolvent Vysokého učení technického v Brne. Titul inžiniera som získal na Faktulte informačných technológií odbor Inteligentných systémov. Väčšinu svojho času trávim v Brne a to buď s priateľmi, programovaním zväčša webových aplikácií, čítaním kníh o sebarozvoji či ezoterike alebo občas taktiež behaním či oprášením schopností z capoeiry alebo karate.

Čo som sa naučil

V bežnom živote som človek, ktorý poznáva a učí sa v dvoch oblastiach. Poznávam samého seba a učím sa šťastne žiť život. A či už ide o mňa alebo o život ktorý žijem, v oboch oblastiach mi dáva lekcie okrem samotného života i mnoho múdrych ľudí a to osobne, knižne či pomocou internetu. Život nám na naše otázky dáva odpovede snáď neustále. Naslúchaním mu som tak prišiel na to, ako si užívať prítomného okamihu, nebáť sa vytvoriť si svet okolo seba podľa predstáv a byť v tomto svete šťastný. Priestor pre podelenie sa s vami s týmito skúsenosťami a pohľadmi som vytvoril v sekcii blogu.

V profesionálnom živote som sa zas naučil orientovať vo viacerých odvetviach IT ako webdesign (tvorba jednoduchých či zložitých webových systémov) či programovanie v skriptovacích a imperatývnych jazykoch. Dnes sú webové projekt IT oblasťou, v ktorej trávim väčšinu času a preto pre Vás prichádzam s ponukou vytvorenia či už webových stránok, alebo iného softwareu.

Čo je nového?

19 Mar
Evidujem.sk

Boli dokončené a spustené stránky, ktoré som pôvodne robil pre seba na uľahčenie vedenia daňovej evidencie. Dnes je z toho rozsiali systém s fakturáciou, mailingom, generátorom webov a kopou ďalšieho. S myšlienkou nevyhadzovať zbytočne pri podnikaní peniaze do vzduchu je vedenie evidencie zdarma.

13 Apr
Blog spustený

Posledná chýbajúca časť na týchto stránkach bola konečne spustená - Blog. Články plánujem písať z viacerých oblastí - či už informatiky ako programovanie stránok, projekty v umelej inteligencii, či na Raspberry Pi, alebo zo života, vzťahov a mojích pohľadov na to, ako byť šťastný. Dúfam, že vám články na blogu prinesú niečo nové a zaujímavé.

Všetky novinky

PeterPač.ako-na.sk © 2012 - 2018
Site powered by ChameleonFramework